Web Tasarım & Kodlama

İşinizi dijitale taşımanın ilk adımlarından biri; bir web sitesine sahip olmaktır!

Webde Yazılım ekibi olarak sizlere ihtiyacınızı tam anlamı ile karşılayan hızlı, esnek ve SEO uyumlu Web siteleri tasarlıyoruz. Sitenizin fikir aşamasından tasarım aşamasına kadar tüm süreçlerini yönetiyor, kısa sürede sitenizi Google ve diğer arama motorlarında listeliyoruz. Ürün ve hizmetlerinizi en doğru şekilde müşterilerinize sunmanıza yardımcı olan Admin panelli (Yönetim paneli) kolay yönetilebilir, mobil cihazlarda kolaylıkla çalışabilir, hızlı ve esnek Website tasarımları için Webde Yazılım’dan teklif alın.

Yönetilebilir web tasarım hizmetleri | Webde Yazılım

Yönetilebilir

Size özel tasarladığımız websiteleri tamamen yönetilebilirdir. Sitenizdeki tüm içerikleri, ayarları ve görünen görünmeyen tüm ayarları yönetim paneli sayesinde değiştirebilirsiniz.

Responsive web tasarım hizmetleri | Webde Yazılım

Responsive

Telefon ve tablet gibi bilgisayarlardan website ziyaret oranı oldukça yüksektir. Bu sebeple tüm web tasarım projelerimiz %100 mobil & tablet uyumludur.

SEO dostu web tasarım hizmetleri | Webde Yazılım

SEO Dostu

Google ve diğer arama motorları sürekli olarak arama algoritmalarını değiştiriyor. Sıralama faktörlerine uygun şekilde websitenizi tasarlıyor, geliştiriyor ve yayınlıyoruz.

Kullanıcı dostu web tasarım hizmetleri | Webde Yazılım

Kullanıcı Dostu

Ziyaretçilerinizin websitenizdeki içerikleri kolay tüketebilmesi, ürün ve hizmetlerinizle ilgili bilgilere basitçe ulaşabilmesi için kullanıcı dostun arayüzler geliştiriyoruz.

Web Tasarım & Kodlama Hizmeti Alın

İşinizi dijitalleştirmenin genellikle ilk adımı bir web sitesine sahip olmaktır. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizle ilgili güncel bilgileri websitenizden alır. Bütçenize ve işinize uygun bir websiteniz olsun istiyorsanız hemen şimdi teklif alın!

Web Tasarım Hizmeti - Giriş Paket - Webde Yazılım

Giriş Paket

3-5 Sayfadan oluşan website paketidir. İşletme ve iş detaylarınız site içerisinde gösterilir. Google gibi arama motorlarında görünür, müşterilerinize porföyünüzü – çalışmalarınızı sunabilir, adınızla ya da işinizle ilgili araştırma yapıldığında bulunabilirsiniz.
1.500,00 ₺
Web Tasarım Hizmeti - Orta Paket - Webde Yazılım

Orta Paket

5-10 Sayfadan oluşan website paketidir. İşinizle ve firmanızla ilgili bilgilerin yer aldığı, özel ayarların ve tasarımların yapıldığı website hizmet paketidir. Yönetilebilir, SEO uyumlu, responsive (mobil, tablet, bilgisayar uyumlu) ve dinamik tasarım imkanı ile en çok tercih edilen hizmetlerimizden biridir.
3.250,00 ₺
Web Tasarım Hizmeti - Üst Paket - Webde Yazılım

Üst Paket

Genellikle 10 sayfadan fazla içeriğe sahip olan web projeleridir. Her sayfanın içi özenle doldurulur. Tasarım tamamen özgündür. İşinize ve firmanıza özel hazırlanan bu pakette sadece işinize ve müşterilerinize odaklanan yenilikçi web teknolojileri ile web site sahibi olursunuz.
6.500,00 ₺
Web Tasarım Hizmeti - Özel Kodlama - Webde Yazılım

Özel Kodlama

Hızlı ve etkili çözüm üretmek için bazen hazır paketler kullanırız. Bu teknolojiler zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlasalar da bazı durumda yetersiz kalabilirler. Bu noktada devreye yazılım ekibimiz girer. İhtiyacınıza özel kodlama çözümleri ile web sitenize gerekli tüm geliştirmeleri ve kodlamayı yaparız.
10.000,00 ₺

Paket fiyatları başlangıç fiyatlarını temsil eder. Paket ücreti işe ve taleplere göre değişiklik gösterebilir. Domain ve Hosting ilk 1 yıl için fiyata dahildir. Proje teslim süresi 3 – 10 gün arasında değişiklik gösterir. Özel kodlama paketinde süre değişkendir.

Neden bir web siteniz olmalı?

Firmanızın, markanızın ve/veya işinizin profesyonel şekilde sunulması gerekir. Bu sunum her cihazdan görüntülenebilmeli, işinizi, vizyon – misyonunuzu ve diğer detayları içermelidir. Böylece müşterileriniz, yani hedef kitleniz, onlara iletmek istediğiniz tüm bilgilere istediği zamanda ve istediği herhangi bir yerde erişebilir. Dijital dünyada var olmanın en kurumsal ve kalıcı yolu iyi bir web sitesine sahip olmaktır.

İnternette Varlık Oluşturma

Web sitesi, size veya işletmenize internet üzerinde bir varlık oluşturmanın en iyi yollarından biridir. Bir web sitesi, potansiyel müşterilerin veya ziyaretçilerin sizi bulabilmesi ve size ulaşabilmesi için bir vitrin görevi görür.

7/24 Erişilebilirlik

Bir web sitesi, herhangi bir zamanda erişilebilir olması sayesinde işletmenizin veya içeriğinizin her an erişilebilir olmasını sağlar. Bu, potansiyel müşterilerin veya ziyaretçilerin ihtiyaç duydukları bilgilere herhangi bir zamanda erişebilmelerini sağlar.

Hedef Kitleye Ulaşma

Web siteniz aracılığıyla hedef kitlenize daha geniş bir şekilde ulaşabilirsiniz. İnternet, dünya genelindeki milyarlarca insanın birbirine bağlandığı bir platformdur ve bir web sitesi bu potansiyel kitleye ulaşmanızı sağlar.

Marka Bilinirliği ve Güven

İyi tasarlanmış bir web sitesi, marka bilinirliğinizi artırır ve güven oluşturmanıza yardımcı olur. Bir web sitesi, profesyonel bir imaj sunmanızı sağlar ve ziyaretçilerinize güven verir.

Ürün veya Hizmet Satışı

E-ticaret web siteleri aracılığıyla ürünlerinizi veya hizmetlerinizi çevrimiçi olarak satabilirsiniz. Bir web sitesi, müşterilere ürünlerinizi tanıtmanızı ve çevrimiçi ödeme yapmalarını sağlamanızı kolaylaştırır.

Rekabet Avantajı

Birçok işletme veya kişi bir web sitesine sahip olduğundan, rekabetin bir adım önünde olmanız gerekiyor. Bir web sitesi, rakiplerinizle rekabet etmek ve hedef kitlenizi çekmek için önemli bir araçtır.

İletişim ve Etkileşim

Web siteniz aracılığıyla müşterilerinizle iletişim kurabilir ve etkileşimde bulunabilirsiniz. İletişim formları, yorum bölümleri, canlı sohbet veya e-posta abonelikleri gibi özellikler, müşterilerinizle doğrudan iletişim kurmanıza olanak tanır.

Bir web sitesi yaptırmak, size ve işletmenize birçok avantaj sağlar. Ancak, hedeflerinize ve gereksinimlerinize bağlı olarak, web sitesinin özelleştirilmiş özelliklerle donatılması gerekir. Tamamen işinizi yansıtan ve müşterilerinize hitap eden web site tasarımları tercih etmeniz önerilir.

Scroll to Top