Reklam Yönetimi

Dijital dünyada başarının en temel unsurlarından biri; profesyonel reklam yönetimidir.

Sadece siteniz var diye ya da sosyal medya hesabınız var diye maalesef kimse ürün ya da hizmetlerinizden haberdar olmayacak. Webde Yazılım ekibi olarak sizlere ihtiyacınızı tam anlamı ile karşılayan reklam yönetimi hizmetleri veriyoruz. Google Reklamları, Sosyal Medya Reklamları ve diğer mecralardaki görüntülü & yazılı reklamlarınızı sizin yerinize yönetiyor, bütçenizi ve enerjinizi en doğru şekilde yönetiyoruz. Rakiplerinizden önde olmanın ve müşterilerinize onlardan önce ulaşmanın anahtarı: Profesyonel Reklam Yönetimi

Google Reklam Yönetimi | Webde Yazılım

Google Reklam Yönetimi

Google kullanan hedef kitlenizin karşısına çıkmanızı sağlıyoruz. Google Reklam yönetimi adını verdiğimiz bu hizmet ile işiniz ve ürününüz ile ilgili araştırma yapan kullanıcıların karşısına ilk sıralardan çıkıyorsunuz.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi | Webde Yazılım

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Sosyal medya kullanan hedef kitlenizin önüne ürün ve hizmetlerinizi çıkarırken marka bilinirliğinizi arttıracak sosyal medya reklam kampanyaları kurguluyor, tüm kanallarda bulunabilir olmanızı ve öne çıkmanızı sağlıyoruz.

Influencer Tanıtımı | Webde Yazılım

Influencer Kanalları

Ürün ve hizmetlerinizi satmanın en iyi olu müşterileriniz ile güven bağı kurmaktır. Takipçileri ile güven bağı kurmuş ve etkileşimi yüksek Influencer’lar ile görüşüp sizin için en iyi reklam kampanyalarını oluşturuyoruz.

Reklam Yönetimi Hizmeti Alın

İşinizi hak ettiği seviyeye beraber çıkaralım! Google ve Sosyal Medya reklamları dahil tüm ihtiyacınız olan reklam süreçlerinizi sizin yerinize organize edelim. Hemen ücretsiz teklif alın!

Reklam hizmetimiz neleri kapsıyor?

Ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenizin en çok olduğu alanlarda göstermek, daha fazla müşteri ve satış oranına ulaşmanın en önemli yollarından biridir. Websiteniz, sosyal medya hesaplarınız ve diğer dijital varlıklarınızı hedef kitlenizin karşısına çıkarmak için gerken tüm dijital pazarlama süreçlerinizi organize ediyoruz.

Google Reklam Yönetimi | Webde Yazılım

Google Reklamları: Günümüzde en çok kullanılan arama motorlarından biri Google. Ürün ve hizmetlerinizle ilgili Google’da arama yapıldığında sizin de o sonuçlar arasında yer alıyor olmanız gerekiyor. Böylece yeni müşteri kazanabilir ve daha çok kazanç elde edebilirsiniz. Fakat Google’da ne kadar üst sıralarda çıkarsanız yarışta o kadar öne geçmiş olursunuz. Daha üst sıralarda yer almak için ise iyi bir Google Reklam Yönetimi hizmeti almanız gerekir. Google Reklamlarının optimizasyonu web sitenizde başlar. Yani iyi optimize edilmiş bir web sitesi ile daha iyi Google Reklam Optimizasyon skoru elde edilir. Bu da daha az reklam maliyeti, daha fazla reklam verimi anlamına gelir.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi | Webde Yazılım

Sosyal Medya Reklamları: Hedef kitlenizin büyük çoğunluğu çok büyük ihtimalle sosyal medyada oldukça fazla vakit geçiriyor. Bu sebeple ürün ve hizmetlerinizi sosyal medyada öne çıkarmanız, bunu sistematik biçimde gerçekleştirmeniz gerekiyor. Sadece sosyal medya hesabı oluşturup düzenli olarak rastgele paylaşımlar yaparak sosyal medyadan yeterli verimi alamayacağımız için, profesyonel şekilde sosyal medya reklamlarını organize etmemiz gerekiyor. Ürün ve hizmetlerinizle ilgili paylaşım stratejisi ve planı oluşturup bu plana sadık kalıyoruz. Önce sosyal medya hesabımızı müşteri ağırlamaya müsait hale getiriyoruz. Daha sonra web sitemize, Google reklamlarımıza ve sosyal medya hesaplarımızın tamamına entegre sosyal medya reklam kampanyaları oluşturuyoruz. Böylece uçtan uca tüm reklamlarımız birbirine bağlı, ölçümlenebilir ve raporlanabilir oluyor.

Influencer Tanıtımı | Webde Yazılım

Influencer Kanalları – Tanıtım: Günümüzde sosyal medya kullanımı üst düzeyde. Markaların tamamı sosyal medyada aktif olmaya ve hedef kitlesine ulaşmaya çalışıyor. Markaların hedef kitlesine ulaşması, güven kazanması ve daha çok satış yapması için en çok tercih ettiği pazarlama yöntemlerinden biri de Influencer’lar. Sponsorlu gönderiler yayınlayan Influencer’lar hem yayın kanallarından gelir elde ediyor, hem de markalar ile işbirliği yaparak markaları kendi takipçileri ile tanıştırıyor. Sosyal medyadaki herhangi bir Influencer’ın önerdiği bir ürünün dönüşüm oranı, herhangi bir reklamın dönüşüm oranından oldukça fazla olabiliyor.

Scroll to Top