Google Haritalar’a işletme Ekleme Hizmeti

İşletmenizi Google Haritalar’da Gösterin, müşterilerinizi ve kazancınızı arttırın!

Google Haritalar’da işletmenizin görünmesi bilinirliğinizi ve bulunabilirliğinizi arttırır. Özellikle perakende hizmeti veren işletmelerin Google Harita kayıtlarını yaptırması son derece önemlidir. Dijital hizmet veren işletmeler de işletmelerini Haritalar’a ekleyerek ulaşılabilirliğini arttırarak Google gibi arama motorlarının gözünde değer kazanır, sıralamaları iyileşir. Özetle, Google Harita kaydı hizmeti her firmanın, projenin, markanın ihtiyacıdır.

Google Haritalar İşletme Ekleme Hizmeti

İşletmenizi Google Haritalar’a eklememizi ister misiniz? Eğer cevabınız ‘evet’ ise doğru yerdesiniz. Yandaki butona tıklayarak Teklif talebi gönderebilirsiniz. Süre ve ücret detaylarını kısa sürede sizinle paylaşacağız.

Google Haritalar İşletme Ekleme Hizmeti
Google Haritalar İşletme Ekleme Hizmeti
Google Haritalar İşletme Ekleme Hizmeti

Google Haritalar’a İşletmenizi Mutlaka Ekleyin!

İşletmenizin Google Haritalar’da görünmesi son derece önemlidir. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizle ilgili arama yaptığında veya sizi aradığında işletmenizi kolaylıkla bulabiliyor olmalıdır. Bulunabilirlik dijital dünyada var olmanın en temel ilkelerinden biridir. Sizi bilen ve bilmeyen potansiyel müşterilerin sizi bulması aynı zamanda gelirinizin artması anlamına gelebilir. Hem müşterilerinize güncel bilgilerinizi sunmak, hem ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi vermek, hem müşteri memnuniyetinizi yeni müşterilerinize göstermek için Google Haritalar işletme kaydınızı ve optimizasyonunuzu mutlaka yaptırın.

Webde Yazılım ekibinden alacağınız Google Haritalar işletme kaydı hizmeti bu detayları kapsar:

  • Google Haritalar’a işletme kaydınız yapılır.
  • İşiniz ve hizmetlerinizle ilgili optimizasyon yapılır. Bu sayede hem arama motorunda öne çıkarsınız hem daha çok kişiye erişirsiniz.
  • Teslim edilen işle ilgili eğer istenirse sonraki süreçlerde adres kaydının ve işletme profilinizin bakımı, güncellemeleri, paylaşımları ve gerekli tüm diğer işlemleri yapılır.
  • Son olarak Google işletme profilinizi yönetmeniz için bazı bilgilendirmeler yapılır.
Scroll to Top